top of page

Vizualizace

O vizualizacích v mém životě

Vizualizace jsem začal tvořit na střední škole do architektonických soutěží Velux King of Daylight a Xella. Od té doby mi tvorba vizualizací začala bavit a začal jsem se jí věnovat víc. Začal jsem vytvářet projekty “do šuplíku” a na nich jsem zkoušel nové techniky a metody tvorby vizualizaci. Dělal jsem vizualizace i pro spolužáky a pro známý v oboru. Nyní vytvářím profesionální vizualizace jak pro znázornění podoby projektu tak pro marketingové účely velkých projektů.

Pro koho jsou určený

Vizualizace jsou určený pro investory, projektanty, architekty, desingnéry, developery a realitní makléře. 

Časové parametry

Časové parametry jsou různé, záleží na počtu a velikosti (rozlišení) vizualizací, aktuální časové kapacitě a další. Pokud se chcete dozvědět, jak dlouho by trvalo vytvořit Vaše vizualizace, kontaktujte mě. 

Cenové parametry

Základní cenové parametry jsou k dispozici na stránce níže. Pro bližší cenové parametry Vašich vizualizací mě kontaktujte. 

Co potřebuji k vytvoření Vaší vizualizace

Vizualizace vytvářím na základě 3D modelu. Potřebuji tedy 3D model nebo výkresy, abych 3D model vytvořil. Ideálně oboje. 

Použití vizualizací

Vizualizace se dají použít za účelem pronájmu, ukázání budoucí podoby projektu a za účelem prodeje nemovitosti nebo projektu.

KONZULTACE

Na začátku naší spolupráce se sejdeme, seznámím se s vašimi představami a vizemi. Dohodme se na množství vizualizací, jejich účelu, rozlišení apod..

NÁVRH

Navrhnu základní nastavení vizualizací do kterých zanesu rozvržení nábytku, nastavím požadované pohledy a naskicuju do nich přibližné umístění postav a dalších stafážních prvků (skleničky, odpadkové koše, věšáky, vstupní zvonky atd.).

REVIZE

Projedeme si, zda nastavení úhlů pohledu je dostačující, zda je rozvržení obsahu vizualizace dostačující a zda si přejete do vizualizace cokoliv dodat.

TVORBA

Po revizi zapracuji skici z návrhu do vizualizací, přidám stafážní prvky na kterých jsem se domluvili, upravím pohledy a další prkvy vizualizace, ne kterém jsem se domluvili a vizualizace dotáhnu do konce.

PŘEDÁNÍ

Po vytvoření vizualizací je pošlu přes úschovnu na Vámi zvolenou e-mailovou adresu a následně je můžete používat.

Nabídka služeb

 • Vytvoření fotorealistické vizualizace na základě 3D modelu.


  3 000 českých korun
 • Zakreslení 3D modelu do fotky.


  4 500 českých korun
 • Jednoduchý architektonický model rodinného domu či malého bytového dom...


  5 000 českých korun
 • Velký nebo komplexní architektonický model rodinného či bytového domu.


  10 000 českých korun
Untitled 51.png

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Děkuji za kontaktování! Ozvu se Vám do 3 pracovních dnů.

bottom of page