top of page

BIO

IMG_0801.JPG

Jak je již z úvodní stránky patrné, tak zatím nemám titul Ing. arch. Přesto jsem se rozhodl dělat architekturu a development. V 16 letech jsem začal pracovat s architektem z Plzně, se kterým jsem udělal pár projektových dokumentací na rodinné domy. Projektové dokumentace obsahovaly snad vše, co jsem si mohl ze začátku zkusit - rekonstrukce, prefabrikované dřevostavby, zděné stavby se složitou statikou a elegantní architekturou a podobně.

 

Společně s tím jsem dělal zákresy do ortofoto mapy a situační výkresy zástavby pro svého tátu, dlouholetého developera, na projekty retailparků, bezkontaktních myček, obchodních center, bytových domů, dělal jsem pro něj návrhy parcelací pozemků a další návrhy.

 

V 18 letech jsem vstoupil jako společník do naší rodinné firmy Růžička a partneři development s.r.o., kterou nyní se svým tátou úspěšně vedu.

Zkušenosti

2015-2019

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň

2016 - 2019

Spolupráce s architektem

2019

R&P Development

2020

Projekty

2021

Development

2022

BIM 

V roce 2015 jsem nastoupil jako student na SPŠ Stavební, Plzeň, kterou jsem úspěšně absolvoval v čerstvých 19 letech. Obor, který jsem vystudoval, byl zaměřen na pozemní stavby - rodinné domy, bytové domy, haly a podobně.

Ve druháku jsem začal spolupracovat s architektem v Plzni, kterému jsem tvořil projektové dokumentace na základě 3D modelu. V kontaktu s architektem jsem do dnes a občas pro něj dělám vizualizace.

V roce 2019 jsem vstoupil jako minoritní společník do rodinné developerské firmy. V tomto roce jsem si zároveň našel projet na navržení a vyprojektování přístavby rekreační chaty, která se nyní realizuje.

V roce 2020 jsem navrhl jedno obchodní centrum do fáze územní studie. Dále jsem navrhl retail park od fáze zastavovací situace, přes studii stavby až po část projektové dokumentace.

V roce 2021 jsem přinesl do firmy svůj první developerský projekt na výstavbu necelých 100 bytů v Plzni. Navrhl jsem zástavbu pozemku 16 rodinnými domy a aktuálně pracujeme na změně územního plánu dle mého návrhu bytové budovy. Předělal jsem design kontejnerů pro firmu STREAT včetně interiéru.

Na začátku roku 2022 jsme se stal celosvětově certifikovaným Archicad BIM Manažerem. V České republice jsou pouze 3 lidi (včetně mě) s touto certifikací. 

Spojte se se mnou

605 381 586

  • Instagram
bottom of page